9124320689PLAST-WOOD
PROFILE Z TWORZYWA SZTUCZNEGO , "DESKI"NA OGRODZENIE, MEBLE OGRODOWE, ELEMENT WYKONCZENIOWY
319-520-7361
garad
KOLORYSTYKA PROFILI
(440) 447-9961
NASZA OFERTA
 Szanowi Państwo,


         Zajmujemy się dystrybucją wysokiej klasy produktów ze spienionego styropianu, które posiadają liczne zastosowania w architekturze ogrodowej, przemysłowej i mieszkalnej.
 
Zastosowań profili Ecowood jest wiele. Są one doskonałym wyborem w  parkach, na placach zabaw, stadionach i amfiteatrach,  przy wykonaniu fasad budynków, do produkcji mebli ogrodowych, przy zabudowie tarasów, jako poręcze, balustrady czy listwy wykończeniowe.
 
 
 
Nasze sztachety z powodzeniem można zastosować przy budowie:
-płotów i ogrodzeń
-bram i furtek
-mebli ogrodowych, w tym altan, ław, stołów, pergoli, donic
-pomostów, ładowni statków rybackich.
 
 
 
 
Ich funkcjonalność i wytrzymałość powoduje, że z powodzeniem zastępują produkty drewniane. Dodatkową zaletą jest to, że raz zamontowane nie wymagają praktycznie żadnej pracy ze strony właściciela. Ecowood może być obrabiane przy użyciu tradycyjnych narzędzi i technik, a w wielu przypadkach jest łatwiejsze w montażu i mocowaniu niż drewno. W przeciwieństwie do deski drewnianej, którą należy systematycznie impregnować, sztachety Ecowood nie wymagają stosowania toksycznych środków konserwujących. Są łatwe w utrzymaniu czystości i bezpieczne dla środowiska. Produkcja naszych desek nie degraduje środowiska, a sam produkt w pełni podlega recyklingowi. Są to deski przeznaczone na lata użytkowania.